<- Geri Dön Tüm Haberler
 Haberin görüntülenme sayisi :505
İstanbul Toplantıları 2012-2013
 

 

Değerli Üyelerimiz,

Türk Çocuk Ürolojisi Derneği'nin İstanbul toplantıları bu sene de Er-Kim ilaç firmasının sponsorluğunda Türk Üroloji Derneği'nin Şişli'deki merkezinde gerçekleşecek. Şu anki görüntü itibariyle her ayın ikinci salı günü saat 19.00'da toplam 7 toplantı yapmayı planlıyoruz. Ajandanıza şimdiden not edebilirsiniz.

Toplantı formatımızı gene interaktif sunum şeklinde planladık. Mümkün olduğunca yan disiplinlere yer vermeyi ve farklı disiplinleri bir araya getirmeyi planlıyoruz. 

Bu sene farklı olarak, sunumu takiben "Çocuk Ürolojisinde zorlu vakalar" başlığıyla özetleyebileceğimiz bir vaka danışma/tartışma platformu oluşturmayı düşündük. Burada geçmişte karşılaşılmış ya da o an var olan ve rutin yaklaşımın dışında bir şeyler gerektiren vakaların iyi dokümante edilerek sunulmasını ve tartışılmasını kast ediyoruz. Toplantının verimliliği açısından bu tarz vakası olanların mutlaka toplantı öncesi e-posta ya da telefon yoluyla Dr. Rüknettin ASLAN ile irtibata geçmelerini önemle rica ediyoruz (ahmet_aslan@yahoo.com, cep tel 532 267 5365).

Bu seneki ilk toplantımız 13 Kasım 2012'de gerçekleşecek. Konuşmacımız Dr.Evrim KARADAĞ SAYGI Marmara Üniversitesi Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapıyor. Bizimle "Spina Bifidalı çocukta genel değerlendirme ve rehabilitasyon prensipleri" konusundaki deneyimlerini paylaşacak.

Herkese keyifli bir eğitim yılı diliyoruz.

Türk Çocuk Ürolojisi Derneği adına

  Dr. Orhan ZİYLAN                Dr. Rüknettin ASLAN